آرایشی بهداشتی

صابون آرایشی انار

صابون آرایشی- گیاهی انار و گل رُز
ترکیبی شگفت انگیزاز ۱۱ گونه گیاهی
گل رز و انار با چربی های اشباع شده خود، حتی پوست های خشک را لطیف ودلنشین می سازند.اشخاصی که دارای پوست خشک بوده یا در اثر تابش اشعه ماورا بنفش دچار زبری پوست شده اند،بااستفاده از این ترکیب طبیعی وعالی ،تجربه ای خاص از لطافت پوست را خواهند داشت.
این صابون که محصول شرکت ناتورانای ژاپن بوده و در یک بسته کامل بهداشتی-آرایشی عرضه می شود علاوه بر تمام قسمت های انار(روغن هسته انار،عصاره پوست،گل و پوست درخت انار) و عصاره گل رز، با یازده گونه گیاهی موثر در زیبایی و طراوت پوست، شستشوی صورت و بدن را به یک لذت همراه با آرامش تبدیل می کند.
خواص صابون انار ناتورانا :
– لطافت و شادابی پوست
– جوان سازی پوست
– مراقبت از پوست
– ضدلک و جوش
– رفع کننده خشکی پوست

لوسیون انار

لوسیون گیاهی انار و گل رُز
معجزه ۱۳ گیاه و کلاژن دریایی

لوسیون انار محصول شرکت ناتورانای ژاپن، از جمله مطرح ترین لوسیون ها در حوزه ترمیم،لطافت و شفافیت پوست به شمار می آید.این لوسیون با دارا بودن عصاره های انار،گل رُز، شیرین بیان و ۱۳ گیاه موثر در ترمیم و جوان سازی پوست به همراه کلاژن های دریایی، شما را از دغدغه چین و چروک و خشکی پوست رها ساخته و به دنیای زیبای لطافت،شادابی و شفافیت مهمان می کند.
افزایش مقاومت وجلوگیری از خشکی سطح پوست،ایجاد حس خنکی،نرمی و تامین انواع مواد معدنی و ویتامین ها برای پوست فقط بخشی از خواصی هستند که کلاژن های دریایی و سایر ترکیبات موجود به این لوسیون بخشیده اند.
رایحه گل رُز در این لوسیون، علاوه بر تامین آرامش و لطافت پوست، باعث شادابی روحیه شما و اطرافیانتان نیزخواهد بود.

کرم انار

کرم گیاهی انارو گل رُز

تُحفه بی نظیر ۱۵ گیاه برای پوست شما

کرم گیاهی انار ناتورانا که همراه با لوسیون ، صابون و روغن انار در یک بسته کامل تقدیم می شود دارای ترکیبی غنی ازعصاره گل رُز،گل انار،۱۵ گیاه دارویی همراه با کلاژن دریایی می باشد که حاصل این ترکیب فوق العاده تقویت،لطافت،شادابی و رفع چین و چروک پوست به عنوان اولین و مهمترین لباس شماست.
عصاره گل انار دراین کرم،علاوه برتامین مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز پوست، ازخشکی آن جلوگیری کرده و باعث شفافیت و شادابی بیش از پیش پوست شما خواهد شد.
۱۵ گیاه به کار رفته در ترکیب این کرم خاص، نه فقط زیبا کننده پوست بلکه وظیفه تقویت آن را نیز برعهده دارد.علاوه بر این ها،کلاژن دریایی هم نقش به سزایی در تامین لطافت و ایجاد رطوبت پوست ایفا می کند.

روغن انار

روغن انار و گل رُز

حس زیبای معجزه طبیعت

روغن صورت و بدن انار و گل رُز ناتورانای ژاپن دارای ترکیبی بی نظیر از روغن هسته انار و ۶ نوع روغن آرگان،گل رُز، زیتون،بادام و نارگیل می باشد. این ترکیب منحصربه فرد که فاقد هرگونه ماده نگهدارنده است به دلیل خلوص فوق العاده بالا، لزج و چسبناک نبوده و به راحتی توسط پوست جذب می شود.
جلوگیری از پیری پوست،تامین رطوبت،تسکین بخش اعصاب،جلوگیری از افتادگی و چین و چروک به همراه افزایش خاصیت انعطاف پذیری پوست ازجمله خواص مهم این روغن است.
روغن انار و گل رُز ناتورنا به همراه صابون،لوسیون و کرم انار در یک بسته تقدیم می شود که نحوه و ترتیب استفاده هریک از این اقلام در کتابچه راهنمای داخل جعبه به تفصیل نگاشته شده است.